Muži Ženy Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 99999995 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drachkov | ST | 1,701 | 1,837 | 1,837 | 2013/09/14 | ALLSTARS ŠHL |
2. | Lipová | PV | 1,694 | 1,923 | 1,923 | 2013/06/09 | Plinknout |
3. | Radostín nad Oslavou | ZR | - | - | 3,952 | 2013/07/21 | Tragédi |
4. | Krašovice | PS | 12,000 | 12,000 | 12,000 | 2013/06/16 | Kameňáci |
5. | Bučí | PS | 8,458 | 8,808 | 12,000 | 2014/06/15 | Řemešín |
6. | Černovír | UO | - | - | 12,000 | 2014/06/28 | STARY WALISZOW |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Abrhám Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,842 | 51 | 0 | |
Arvai Miroslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,786 | 40 | 0 | |
Bělský Dominik | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,891 | 62 | 0 | |
Blažek Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,752 | 30 | 0 | |
Bludský Radovan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,838 | 49 | 0 | |
Brabenec Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,008 | 92 | 0 | |
Bureš Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,901 | 68 | 0 | |
Čekal Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,710 | 19 | 0 | |
Divoš Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,973 | 81 | 0 | |
Dopirák David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,653 | 8 | 0 | |
Ďurišík Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,867 | 56 | 0 | |
Dušek Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,982 | 85 | 0 | |
Fila Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,759 | 34 | 0 | |
Flídr Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,002 | 90 | 0 | |
Franěk Lukáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,989 | 86 | 0 | |
Gašek Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,810 | 45 | 0 | |
Gazda Vítězslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,938 | 78 | 0 | |
Grassl Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,760 | 35 | 0 | |
Gross Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,991 | 87 | 0 | |
Gruza David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,656 | 10 | 0 | |
Gut Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,915 | 70 | 0 | |
Heiduk Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,041 | 97 | 0 | |
Hladík Stanislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,804 | 43 | 0 | |
Hnízdil Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,690 | 14 | 0 | |
Hospr Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,746 | 28 | 0 | |
Hrdlička Jaroslav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,821 | 47 | 0 | |
Hruška Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,867 | 55 | 0 | |
Hyneš Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,889 | 61 | 0 | |
HZS Kraj Vysočina | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 5,970 | 5 | 0 | |
Janda Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,772 | 38 | 0 | |
Janský Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,933 | 77 | 0 | |
Jiráček Vojta | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,780 | 39 | 0 | |
Jirouš Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,003 | 91 | 0 | |
Jirouš Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,698 | 16 | 0 | |
Kahánek Ondra | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,840 | 50 | 0 | |
Kieweg Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,880 | 57 | 0 | |
Knýra Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,739 | 23 | 0 | |
Kopřiva Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,865 | 54 | 0 | |
Koutský Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,918 | 73 | 0 | |
Kralík Kamil | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,746 | 27 | 0 | |
Kratochvíl Stanislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,924 | 76 | 0 | |
Krpec Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,624 | 5 | 0 | |
Křehlík Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,918 | 71 | 0 | |
Křivka Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,806 | 44 | 0 | |
Kuběna Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,922 | 74 | 0 | |
Kunovský František | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,687 | 12 | 0 | |
Langer Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,722 | 20 | 0 | |
Maňas Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,737 | 22 | 0 | |
Masný Matěj | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,895 | 66 | 0 | |
Matyásek Zdeněk | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,048 | 98 | 0 | |
Mlejnek Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,750 | 29 | 0 | |
Navrátil Radim | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,767 | 37 | 0 | |
Navrkal Luboš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,743 | 26 | 0 | |
Netolický Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,976 | 82 | 0 | |
Papuga Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,894 | 65 | 0 | |
Paška Pavel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,035 | 96 | 0 | |
Paulíček Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,577 | 1 | 0 | |
Pavelka Marek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,689 | 13 | 0 | |
Pavlíček Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,848 | 52 | 0 | |
Pěkný Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,599 | 3 | 0 | |
Pitra Dominik | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,940 | 79 | 0 | |
Pola Ondřej | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,977 | 83 | 0 | |
Provazník Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,757 | 33 | 0 | |
Riedl Lukáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,033 | 94 | 0 | |
Růžička Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,850 | 53 | 0 | |
Ryl Karel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,702 | 18 | 0 | |
Sedláček Milan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,923 | 75 | 0 | |
Skalka Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,799 | 42 | 0 | |
Sobotka Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,914 | 69 | 0 | |
Soukup Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,958 | 80 | 0 | |
Soukup Rostislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,830 | 48 | 0 | |
Stejskal Ladislav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,001 | 89 | 0 | |
Stuchlík Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,918 | 72 | 0 | |
Ševčík Martin | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,795 | 41 | 0 | |
Škařupa Radim | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,029 | 93 | 0 | |
Šuba Radek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,756 | 32 | 0 | |
Těšický Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,886 | 59 | 0 | |
Tomšíček Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,741 | 25 | 0 | |
Tykal Marek | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,741 | 24 | 0 | |
Vaculín Petr | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,654 | 9 | 0 | |
Vachata Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,761 | 36 | 0 | |
Vaněk Václav | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,882 | 58 | 0 | |
Vašulín Miloš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,993 | 88 | 0 | |
Vild David | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,034 | 95 | 0 | |
Vlček Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,686 | 11 | 0 | |
Voda Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,051 | 99 | 0 | |
Vohradník Michal | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 2,056 | 100 | 0 | |
Volf Jiří | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,640 | 7 | 0 | |
Vondra Adam | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,726 | 21 | 0 | |
Vondráček Daniel | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,894 | 64 | 0 | |
Vrabec Milam | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,888 | 60 | 0 | |
Vrablík Jan | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,693 | 15 | 0 | |
Weidinger Tomáš | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,810 | 46 | 0 | |
Zajan Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,755 | 31 | 0 | |
Žák Vlastimil | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,893 | 63 | 0 | |
Žemlička Jakub | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,897 | 67 | 0 | |
Žilík Vojtěch | 2012/04/21 | Jablonec nad Nisou | - | 1,978 | 84 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrhám Pavel , nejlepěí čas: 1,842 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Arvai Miroslav , nejlepěí čas: 1,786 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bělský Dominik , nejlepěí čas: 1,891 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Blažek Václav , nejlepěí čas: 1,752 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bludský Radovan , nejlepěí čas: 1,838 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabenec Ondřej , nejlepěí čas: 2,008 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bureš Martin , nejlepěí čas: 1,901 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal , nejlepěí čas: 1,710 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Divoš Václav , nejlepěí čas: 1,973 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dopirák David , nejlepěí čas: 1,653 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ďurišík Michal , nejlepěí čas: 1,867 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušek Jakub , nejlepěí čas: 1,982 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch , nejlepěí čas: 1,759 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Flídr Jan , nejlepěí čas: 2,002 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Franěk Lukáš , nejlepěí čas: 1,989 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gašek Jan , nejlepěí čas: 1,810 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gazda Vítězslav , nejlepěí čas: 1,938 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Grassl Petr , nejlepěí čas: 1,760 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Jakub , nejlepěí čas: 1,991 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gruza David, nejlepěí čas: 1,656 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gut Zdeněk , nejlepěí čas: 1,915 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Heiduk Tomáš , nejlepěí čas: 2,041 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hladík Stanislav , nejlepěí čas: 1,804 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hnízdil Pavel , nejlepěí čas: 1,690 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš , nejlepěí čas: 1,746 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav , nejlepěí čas: 1,821 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Ondřej , nejlepěí čas: 1,867 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hyneš Pavel , nejlepěí čas: 1,889 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) HZS Kraj Vysočina , nejlepěí čas: 5,970 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal , nejlepěí čas: 1,772 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janský Petr , nejlepěí čas: 1,933 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiráček Vojta , nejlepěí čas: 1,780 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub , nejlepěí čas: 2,003 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Zdeněk , nejlepěí čas: 1,698 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kahánek Ondra , nejlepěí čas: 1,840 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kieweg Jakub , nejlepěí čas: 1,880 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Knýra Petr , nejlepěí čas: 1,739 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kopřiva Luboš , nejlepěí čas: 1,865 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Koutský Pavel , nejlepěí čas: 1,918 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kralík Kamil , nejlepěí čas: 1,746 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kratochvíl Stanislav, nejlepěí čas: 1,924 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krpec Pavel , nejlepěí čas: 1,624 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Křehlík Luboš , nejlepěí čas: 1,918 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Křivka Michal , nejlepěí čas: 1,806 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuběna Jan , nejlepěí čas: 1,922 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kunovský František , nejlepěí čas: 1,687 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr , nejlepěí čas: 1,722 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel , nejlepěí čas: 1,737 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Masný Matěj , nejlepěí čas: 1,895 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Matyásek Zdeněk , nejlepěí čas: 2,048 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mlejnek Jan , nejlepěí čas: 1,750 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrátil Radim , nejlepěí čas: 1,767 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš , nejlepěí čas: 1,743 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Netolický Tomáš , nejlepěí čas: 1,976 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Papuga Michal , nejlepěí čas: 1,894 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paška Pavel , nejlepěí čas: 2,035 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paulíček Jakub, nejlepěí čas: 1,577 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek , nejlepěí čas: 1,689 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlíček Jakub , nejlepěí čas: 1,848 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 1,599 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitra Dominik , nejlepěí čas: 1,940 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pola Ondřej , nejlepěí čas: 1,977 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Provazník Martin , nejlepěí čas: 1,757 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Riedl Lukáš , nejlepěí čas: 2,033 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch , nejlepěí čas: 1,850 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel , nejlepěí čas: 1,702 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček Milan , nejlepěí čas: 1,923 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Skalka Tomáš , nejlepěí čas: 1,799 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sobotka Martin , nejlepěí čas: 1,914 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Michal , nejlepěí čas: 1,958 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav , nejlepěí čas: 1,830 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stejskal Ladislav , nejlepěí čas: 2,001 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stuchlík Martin , nejlepěí čas: 1,918 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ševčík Martin , nejlepěí čas: 1,795 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škařupa Radim , nejlepěí čas: 2,029 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek , nejlepěí čas: 1,756 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub , nejlepěí čas: 1,886 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomšíček Vojtěch , nejlepěí čas: 1,741 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek , nejlepěí čas: 1,741 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaculín Petr , nejlepěí čas: 1,654 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vachata Jan , nejlepěí čas: 1,761 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaněk Václav , nejlepěí čas: 1,882 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vašulín Miloš , nejlepěí čas: 1,993 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vild David, nejlepěí čas: 2,034 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlček Tomáš , nejlepěí čas: 1,686 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Voda Tomáš , nejlepěí čas: 2,051 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vohradník Michal , nejlepěí čas: 2,056 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 1,640 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 1,726 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondráček Daniel , nejlepěí čas: 1,894 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrabec Milam , nejlepěí čas: 1,888 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrablík Jan, nejlepěí čas: 1,693 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Weidinger Tomáš , nejlepěí čas: 1,810 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zajan Jakub , nejlepěí čas: 1,755 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žák Vlastimil , nejlepěí čas: 1,893 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žemlička Jakub , nejlepěí čas: 1,897 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žilík Vojtěch , nejlepěí čas: 1,978 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/05 | Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Belarus ( Bělorusko ) | https://www.facebook.com/groups/108122059243435/ | - | |
Šumavská liga | http://sumavska-liga.webnode.cz/ | ŠH | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2012
Komentáře